Keller Williams

Keller Williams

facebook-icon linkedin-icon instagram-icon

Společnost Keller Williams Worldwide byla založena v USA v roce 1983 Gary W. Kellerem a Joe Williamsem a rozrostla se z jediné kanceláře v Austinu na přibližně 1 070 kanceláří s více než 190 000 spolupracovníky po celém světě. Aktuálně je tak Keller Williams největší realitní franšízou na světě co do počtu ralitních makléřů, tak počtu realizovaných obchodních transakcí.

    • Do světa nemovitostí přinášíme silnou a osobitou kulturu, kterou vytvořili a vybudovali makléři pro makléře.
    • Vzdělávání makléřů je pro Keller Williams priorita po celém světě! Realitní makléř musí mít nejlepší možné know-how, aby mohl dodávat nejlepší možný standard služby klientům.
    • Sledujeme nové technologické směry a úspěšně je zpracováváme do svých interních systémů. Aktuálně jsme spustili interní a námi vytvořené sofistikované CRM, které nejen pomůže s automatizovanou komunikací s klienty, ale především provádí obchodníky celým obchodním procesem a v mnohém jim je velice usnadní! 
    • Víme že realitní makléři jsou nejdůležitějším článkem realitního obchodu a víme co realitní makléř pro svou práci potřebuje a také víme, že aby byl makléř úspěšný, tak musí do svého podnikání investovat. Z toho důvodu dostávají makléři férový podíl z provizí a dokonce je odvod do kanceláře zastropovaný, tak aby služby kanceláře nepřepláceli! My pracujeme pro makléře, ne makléři pro nás!
    • Makléři se při spolupráci s námi mohou prezentovat i pod vlastní značkou, přeci jen je právě Vaše značka důvodem, proč se klient rozhodl spolupracovat zrovna s Vámi.