Jan Kučera

CEO ve společnosti Portál Podílů

Jan Kučera

CEO ve společnosti Portál Podílů
linkedin-icon

Životopis

Od roku 2015 pracoval ve společnosti Monitordražeb.cz na pozici obchodníka. Po fúzi třech společností Adol / Abor / Monitordražeb.cz se již jako obchodní ředitel začal podílet na vývoji nových produktů a služeb společnosti Adol Monitor s. r. o.
Součástí jeho každodenní práce bylo školení IT systémů pro práci v realitách, a to jak ve velkých realitních sítích, tak u malých investičních skupin. Za posledních 7 let v této oblasti stihl proškolit několik tisíc realitních makléřů a investorů. Specializoval se na vytváření dlouhodobých obchodních vztahů s realitními kancelářemi, makléři a investory. Využíval zkušeností z IT oblasti a své know-how k sestavování jedinečných služeb pro rozvoj podnikání v realitách, které připravoval ve většině případů „na míru“ každému zákazníkovi. V realitním světě začal být vnímán jako partner progresivních společností, kterým usnadňuje procesy a posouvá jejich podnikání.
V dubnu 2022 založil se společníkem JKMP Trade s. r. o. a vytvořili platformu www.portalpodilu.cz, která funguje jako tržiště nemovitostí v podílovém spoluvlastnictví.

Kde vystupuji